Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavozelené 35/35/20

Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavozelené 35/35/20
Značka: QAZQA
94,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom...

Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma! V zľave tento produkt môžete nájsť priamo na webe zaradený v rubrike tienidlo na lampu. Teraz si môžete vybrať ďalšie produkty v spomínanej rubrike za akčnú cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke viac skvelých kúskov značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Táto značka QAZQA pre vás pripravuje prémiový tovar.

Kvalitný a žiadaný produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavozelené 35/35/20 od obľúbeného výrobcu QAZQA ľahko môžete zaobstarať v našej online ponuke za úplne najnižšiu cenu! Ponuky už od 94,95 EUR.