Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavošedé 35/35/20

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tmavosivým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavošedé 35/35/20
Značka: QAZQA
79,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tmavosivým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať...

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tmavosivým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Krásne tienidlo, vhodné do každého interiéru.
Tento výnimočný produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavošedé 35/35/20 ide zohnať bezprostredne tu na stránkach v rubrike tienidlo na lampu. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné produkty z našej sekcie za extra cenu!

Zaujímavý produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavošedé 35/35/20 od tejto skvelej značky QAZQA je k dispozícii momentálne na webe za výpredajovú cenu! Práve teraz za 79,95 EUR.