Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavomodré 20/20/15

Doplňte svoju lampu týmto tmavomodrým tienidlom! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavomodré 20/20/15
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Doplňte svoju lampu týmto tmavomodrým tienidlom! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,...

Doplňte svoju lampu týmto tmavomodrým tienidlom! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 20 cm a výška 15 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Viac atmosféry doma s týmto tienidlom.
Vynikajúci produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavomodré je na získanie už dnes na stránkach v kategórii tienidlo na lampu. Máme pre vás ďalšie produkty vo spomínanej sekcii ľahko online. Náš sortiment je široký, pozrite sa tiež na ďalšie kúsky značky QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu. Predná značka QAZQA má k dispozícii vysoko kvalitné výrobky. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Tento najpredávanejší produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku tmavomodré 20/20/15 od spoločnosti QAZQA zaobstaráte teraz výhodne. Stojí práve teraz u nás 59,95 EUR.