Tkaninové tienidlo na žiarovku taupe 50/50/25

Útulné tienidlo v šedo-hnedom tupom prevedení! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na žiarovku taupe 50/50/25
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Útulné tienidlo v šedo-hnedom tupom prevedení! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,...

Útulné tienidlo v šedo-hnedom tupom prevedení! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 50 cm a výška 25 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma! Akčný a v zľave výrobok môžete zaobstarať okrem iného tu na stránkach zaradený v sekcii tienidlo na lampu! Teraz môžete získať skvelé produkty v spomínanej rubrike za super ceny! Náš sortiment je široký, preskúmajte u nás ďalší skvelý tovar od výrobcu QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Úplne unikátny produkt Tkaninové tienidlo na žiarovku taupe 50/50/25 od značky s tradíciou a dobrou povesťou QAZQA možno nájsť na našich stránkach lacno! K dispozícii teraz v predaji za 115 EUR.