Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20

Často hľadaný tovar je na získanie už dnes tu na našom webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu! Teraz získate ostatné produkty v spomínanej... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20
Značka: QAZQA
94,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Často hľadaný tovar je na získanie už dnes tu na našom webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu! Teraz získate ostatné produkty v spomínanej...

Často hľadaný tovar je na získanie už dnes tu na našom webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu! Teraz získate ostatné produkty v spomínanej sekcii za super peniaze! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho viac. Preskúmajte u nás tiež viac skvelých výrobkov od výrobcu QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Dokončené v taupe (hnedej / šedej) farbe s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri.

Nový produkt Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20 s pečaťou kvality značky QAZQA získajte práve až neuveriteľne lacno! Ponuka od 94,95 EUR.