Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tupým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20
Značka: QAZQA
79,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tupým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny...

Vytvorte si doma útulnú atmosféru s týmto tupým tienidlom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Krásne tienidlo, vhodné do každého interiéru. Výnimočný produkt Tkaninové tienidlo na tupo možno kúpiť jednoducho tu a teraz na našom webe v sekcii tienidlo na lampu. Teraz kúpite obľúbené produkty vo spomínanej sekcii v akcii!

Nový produkt Tkaninové tienidlo na tupo 35/35/20 od dodávateľa kvalitných produktov QAZQA je možné ľahko získať u nás za výpredajovú cenu. Kúpiť teraz za 79,95 EUR.