Tkaninové tienidlo na svetlošedé 50/50/25

Vytvorte doma útulnú atmosféru s týmto tienidlom. Povrchová úprava zo svetlošedej látky s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlošedé 50/50/25
Značka: QAZQA
145 EUR
Overiť dostupnosť »
Vytvorte doma útulnú atmosféru s týmto tienidlom. Povrchová úprava zo svetlošedej látky s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej...

Vytvorte doma útulnú atmosféru s týmto tienidlom. Povrchová úprava zo svetlošedej látky s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Okrúhle bavlnené tienidlo je odborne dotvorené do veľmi luxusnej štruktúry a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Rozmery tohto tienidla: priemer 50 cm a výška 25 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Krásne tienidlo vhodné do každého interiéru: užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Veľmi jedinečný tovar dá sa zaobstarať priamo tu a teraz na našom webe v známej rubrike tienidlo na lampu! Teraz si môžete kúpiť výnimočné produkty z tejto známej kategórie za výhodnú cenu. Medzi zákazníkmi obľúbený výrobca QAZQA vám môže poskytnúť prvotriedny produkty Ponuka platí do vypredania zásob.

Tento unikátny tovar Tkaninové tienidlo na svetlošedé 50/50/25 od obľúbenej značky so zárukou kvality QAZQA ľahko nájdete v súčasnosti za výhodné peniaze! Teraz len za 145 EUR.