Tkaninové tienidlo na svetlošedé 35/35/20

Tento veľmi obľúbený tovar Tkaninové tienidlo na svetlošedé možno zakúpiť ľahko tu na stránkach v známej sekcii tienidlo na lampu! Teraz kúpite... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlošedé 35/35/20
Značka: QAZQA
93,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľmi obľúbený tovar Tkaninové tienidlo na svetlošedé možno zakúpiť ľahko tu na stránkach v známej sekcii tienidlo na lampu! Teraz kúpite...

Tento veľmi obľúbený tovar Tkaninové tienidlo na svetlošedé možno zakúpiť ľahko tu na stránkach v známej sekcii tienidlo na lampu! Teraz kúpite zľavnené produkty z tejto sekcie za výhodné peniaze! Prichystali sme toho pre vás viac, máme v ponuke však ďalší skvelý tovar od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA môže ponúknuť skvelý sortiment. A tu je dôkaz! Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Dokončené v čiernej látke s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri.

V zľave produkt Tkaninové tienidlo na svetlošedé 35/35/20 od poprednej spoločnosti QAZQA ľahko môžete zohnať u nás právě so zľavou. Práve možno objednať len za 93,95 EUR.