Tkaninové tienidlo na svetlošedé 20/20/15

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Je ukončený v svetlošedej farbe s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlošedé 20/20/15
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Je ukončený v svetlošedej farbe s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej...

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Je ukončený v svetlošedej farbe s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 20 cm a výška 15 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Úplne jedinečný výrobok máte možnosť nájsť aktuálne tu a teraz na našich stránkach umiestnený v sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete kúpiť nové produkty v spomínanej kategórii za neuveriteľne výhodnú cenu. Treba hľadáte niečo iné, naša ponuka je široká! Preskúmajte u nás tiež ďalší kvalitný tovar od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny produkt Tkaninové tienidlo na svetlošedé 20/20/15 od nášho známeho výrobcu QAZQA možno zohnať práve teraz na našej webovej stránke za výborné peniaze. Výhodná ponuka za skvelú cenu 59,95 EUR.