Tkaninové tienidlo na svetlo tmavo zelené 20/20/15

Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlo tmavo zelené 20/20/15
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom...

Útulné tienidlo v tmavozelenej farbe! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 20 cm a výška 15 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma! Kvalitný a žiadaný kus máte možnosť kúpiť taktiež tu na stránkach v sekcii tienidlo na lampu! Mrknite na zľavnené produkty z tejto známej kategórie na pár kliknutí. Nebojte, máme toho viac, samozrejme, máme v ponuke viac skvelých kúskov od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší produkt Tkaninové tienidlo na svetlo tmavo zelené 20/20/15 od nášho výrobcu QAZQA k dispozícii u nás teraz za super peniaze! Akčné ceny už od 59,95 EUR.