Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 50/50/25

Tienidlo v teplej svetlohnedej farbe. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 50/50/25
Značka: QAZQA
145 EUR
Overiť dostupnosť »
Tienidlo v teplej svetlohnedej farbe. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové...

Tienidlo v teplej svetlohnedej farbe. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 50 cm a výška 25 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma! Tento lacný tovar Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé obstaráte v pohode na našom webe umiestnený v rubrike tienidlo na lampu. Pripravili sme kvalitné produkty z tejto obľúbenej sekcie jednoducho online. U zákazníkov obľúbený výrobca QAZQA má špičkové produkty Však to vidíte sami.

Tento skvelý tovar Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 50/50/25 od známeho dodávateľa QAZQA môžete získať v našej online ponuke trvalo výhodne. V súčasnosti za 145 EUR.