Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 35/35/20

V zľave tento produkt Tkaninové tienidlo na svetlo je dostupný v pohode na našich stránkach v rubrike tienidlo na lampu. Teraz nájdete akčné produkty z... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 35/35/20
Značka: QAZQA
94,95 EUR
Overiť dostupnosť »
V zľave tento produkt Tkaninové tienidlo na svetlo je dostupný v pohode na našich stránkach v rubrike tienidlo na lampu. Teraz nájdete akčné produkty z...

V zľave tento produkt Tkaninové tienidlo na svetlo je dostupný v pohode na našich stránkach v rubrike tienidlo na lampu. Teraz nájdete akčné produkty z našej sekcie za akčnú cenu. U nás ponúkame viac, máme v ponuke viac výrobkov od výrobcu QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Obľúbený dodávateľ QAZQA pre vás pripravuje vysoko kvalitný sortiment. Pozrite so sami. Tienidlo v teplej svetlohnedej farbe. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 35 cm a výška 20 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma!

Veľmi obľúbený produkt Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 35/35/20 od spoločnosti QAZQA pohodlne nakúpite momentálne na našich stránkach extra výhodne. Lacno za cenu 94,95 EUR.