Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 20/20/15

Tento žiadaný kus zoženiete aktuálne tu na webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu. Teraz kúpite akčné produkty z našej sekcie z pohodlia domova!... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 20/20/15
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento žiadaný kus zoženiete aktuálne tu na webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu. Teraz kúpite akčné produkty z našej sekcie z pohodlia domova!...

Tento žiadaný kus zoženiete aktuálne tu na webe v obľúbenej rubrike tienidlo na lampu. Teraz kúpite akčné produkty z našej sekcie z pohodlia domova! Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. Máme v ponuke tiež ďalší kvalitný tovar od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Tienidlo v teplej svetlohnedej farbe. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 20 cm a výška 15 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Vytvorte si s týmto tienidlom viac atmosféry doma!

Tento skvelý kus Tkaninové tienidlo na svetlo hnedé 20/20/15 od spoločnosti so skvelým menom QAZQA môžete zaobstarať v našej online ponuke až neuveriteľne lacno! Práve teraz za skvelú cenu 59,95 EUR.