Tkaninové tienidlo na kukuricu 20/20/15 valec

Často vyhľadávaný výrobok Tkaninové tienidlo na kukuricu máte možnosť dostať bez problémov tu na našom webe v známej sekcii tienidlo na lampu.... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na kukuricu 20/20/15 valec
Značka: QAZQA
59,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Často vyhľadávaný výrobok Tkaninové tienidlo na kukuricu máte možnosť dostať bez problémov tu na našom webe v známej sekcii tienidlo na lampu....

Často vyhľadávaný výrobok Tkaninové tienidlo na kukuricu máte možnosť dostať bez problémov tu na našom webe v známej sekcii tienidlo na lampu. Teraz si môžete kúpiť kvalitné produkty z tejto obľúbenej sekcie vo výpredajovej akcii! Vedúci dodávateľ QAZQA môže ponúkať prémiový tovar Máme toho pre vás viac, máme v ponuke tiež viac kvalitného tovaru od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.
Hľadáte krásny tienidlo v tvare valca? Potom je tento tienidlo určite pre vás! Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej lampe dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. S podlahovou lampou môžete vytvoriť atmosféru v tichom kúte svojej obývacej izby alebo jedálne a tienidlo ponúkne priestor o niečo navyše. Tienidlo má priemer 20 cm a výšku 15 cm. Vaša závesná lampa alebo podlahová lampa je naozaj kompletná iba s tienidlom z nášho sortimentu!

Kvalitný a lacný produkt Tkaninové tienidlo na kukuricu 20/20/15 valec od tejto skvelej značky QAZQA jednoducho získate dnes za najnižšiu cenu! Cena od 59,95 EUR.