Tkaninové tienidlo na čierne 50/50/25

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Dokončené v čiernej látke s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo... viac informácií »
Tkaninové tienidlo na čierne 50/50/25
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Dokončené v čiernej látke s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo...

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Dokončené v čiernej látke s bielym interiérom. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 50 cm a výška 25 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri. Kvalitný a obľúbený kus Tkaninové tienidlo na čierne môžete zaobstarať práve teraz tu u nás zaradený v rubrike tienidlo na lampu. Teraz si môžete kúpiť úplne nové produkty z tejto sekcie vo výpredajovej akcii. Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte sa, máme toho pre vás viac. U nás totiž nájdete viac vybraných výrobkov od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi QAZQA vás a vašich blízkych obohatí o vysoko kvalitný sortiment. Presvedčte sa sami!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Tkaninové tienidlo na čierne 50/50/25 od top značky QAZQA možno získať v našej ponuke navždy výhodne. Produkt momentálne predávame za 139 EUR.