Tkaninové tienidlo biele 50/50/25

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,... viac informácií »
Tkaninové tienidlo biele 50/50/25
Značka: QAZQA
139 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad,...

Nadčasový tienidlo na dotvorenie vašej lampy. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej žiarovke dodať atraktívny vzhľad, pričom látkové tienidlo pôsobí ako tvorca nálady. Rozmery tohto tienidla: priemer 50 cm a výška 25 cm. Má kovanie E27. Poskytnite svietidlo a zdroj svetla a vaša lampa je kompletná a pripravená svietiť vo vašom interiéri.
Kvalitný a obľúbený produkt obstaráte pohodlne na našom webe zaradený v rubrike tienidlo na lampu! Teraz môžete kúpiť parádne produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii! To však nie je všetko, nebojte sa, máme toho pre vás viac. Máme aj v ponuke ďalšie produkty od dodávateľa QAZQA. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Výnimočný a žiadaný produkt Tkaninové tienidlo biele 50/50/25 od spoločnosti s popredným postavením na trhu QAZQA možno nájsť ešte dnes za úplne najnižšiu cenu. Teraz možno objednať len za 139 EUR.