Stojací lampa statív čierna s tienidlom páv design 50 cm – Puros

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Pávový dizajn kapucne vnáša do vášho... viac informácií »
Stojací lampa statív čierna s tienidlom páv design 50 cm - Puros
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Pávový dizajn kapucne vnáša do vášho...

S Purosom poskytnete doma pekný pútač očí! Čierna farba a asymetrický tvar nôh mu dávajú pekný doplnok. Pávový dizajn kapucne vnáša do vášho domova leto! Tienidlo má priemer 50 cm a výšku 25 cm. Lampa má celkovú výšku 145 cm. Podstavec má priemer 45 cm. Výrobok sa dodáva s káblom s maximálnou dĺžkou 320 cm. Svietidlo je tiež stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky); takže si večer urobte s Purosom mimoriadne útulný! Doplňte svoju podlahovú lampu o pekný svetelný zdroj, ktorý sa zmestí do objímky E27 (max. 60 W), je potrebné ho objednať zvlášť. Nechajte svoju obývaciu izbu žiariť týmito Puros!
Unikátny a žiadaný výrobok Stojací lampa statív čierna s tienidlom páv design 50 cm môžete nájsť jednoducho na stránkach v obľúbenej rubrike stojace lampy. Získajte kvalitné produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí! Známy výrobca QAZQA poskytuje vynikajúce produkty. za dobré ceny.

Tento kvalitný a lacný produkt Stojací lampa statív čierna s tienidlom páv design 50 cm - Puros od kvalitnej spoločnosti QAZQA máte možnosť získať teraz v ponuke stále výhodne. V súčasnosti je k dispozícii za 115 EUR.