Tienidlo na žiarovku čierne 18/18/14

Toto tienidlo je vďaka čiernej farbe nadčasové. Vďaka tomu je vhodný pre prakticky akýkoľvek štýl bývania. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej... viac informácií »
Tienidlo na žiarovku čierne 18/18/14
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto tienidlo je vďaka čiernej farbe nadčasové. Vďaka tomu je vhodný pre prakticky akýkoľvek štýl bývania. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej...

Toto tienidlo je vďaka čiernej farbe nadčasové. Vďaka tomu je vhodný pre prakticky akýkoľvek štýl bývania. Vďaka tomuto tienidlu môžete svojej podlahovej alebo závesnej lampe poskytnúť atraktívny vzhľad, v ktorom tiene pôsobia ako tvorcovia nálad. Toto tienidlo má priemer 18 cm a výšku 14 cm. Doplňte ho tiež svetelným zdrojom E27 a vaše svietidlo je pripravené svietiť vo vašom interiéri! Skutočný tvorca atmosféry vo vašej obývacej izbe alebo spálni. Tento akčný kus Tienidlo na žiarovku čierne je dostupný ľahko tu a teraz na našom webe v populárnej sekcii tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť zľavnené produkty vo spomínanej sekcii za výhodné peniaze. Vedúci dodávateľ QAZQA dlhodobo vyrába skvelý tovar.

Obľúbený produkt Tienidlo na žiarovku čierne 18/18/14 od spoľahlivého výrobcu QAZQA zoženiete v súčasnosti za super cenu. Cena od 44,95 EUR.