Tienidlo na makramé prírodné 130 cm

Kvalitný produkt Tienidlo na makramé prírodné máte možnosť zaobstarať bez ťažkostí tu na webe v rubrike tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť... viac informácií »
Tienidlo na makramé prírodné 130 cm
Značka: QAZQA
169 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný produkt Tienidlo na makramé prírodné máte možnosť zaobstarať bez ťažkostí tu na webe v rubrike tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť...

Kvalitný produkt Tienidlo na makramé prírodné máte možnosť zaobstarať bez ťažkostí tu na webe v rubrike tienidlo na lampu. Teraz môžete nájsť unikátne produkty z tejto známej sekcie za skvelú cenu! Slávna značka QAZQA pre svojich zákazníkov ponúka vysoko kvalitný sortiment Majte svoje obľúbené produkty vždy po ruke! Ale to nie je všetko, u nás ponúkame viac. Mrknite na viac výrobkov od dodávateľa QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke. Potrebujete do svojho interiéru pútač očí? Hľadáte trochu Indie doma? Potom je tento odtieň macramé skutočne niečo pre vašu lampu! Je zakončený lanom a má krásnu béžovú farbu. Doplňte svoju lampu týmto tienidlom a osviežte sa nad jedálenským stolom alebo v obývacej izbe. Má celkovú dĺžku 130 cm.

Tento vynikajúci kus Tienidlo na makramé prírodné 130 cm od skvelého a známeho výrobcu QAZQA je možné nakúpiť zde teraz za primerané peniaze. Teraz možno objednať len za 169 EUR.