Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 50/40/26

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27.... viac informácií »
Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 50/40/26
Značka: QAZQA
185 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27....

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer 50 cm dole, 40 cm hore a má výšku 26 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu sivú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Nový kus Tienidlo na ľanové tienidlo ide získať práve tu na našich stránkach v kategórii tienidlo na lampu! Máme pre vás unikátne produkty z tejto sekcie za výborné peniaze! Samozrejme, že to nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! U nás nájdete viac osvedčeného tovaru od výrobcu QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy dodávateľ QAZQA má v ponuke prémiový tovar.

Tento zľavnený tovar Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 50/40/26 od známej kvalitnej značky QAZQA ľahko zoženiete práve dnes za primerané peniaze. Na našej stránke za 185 EUR.