Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 40/15/16

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou... viac informácií »
Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 40/15/16
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou...

Tento veľký, okrúhly šedo-hnedý tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má dole priemer 40 cm, hore 15 cm a výšku 16 cm. Okrúhla zúžená ľanová kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru teplý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu sivú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.
Unikátny a žiadaný tovar Tienidlo na ľanové tienidlo dá sa zaobstarať ešte na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na lampu! Teraz môžete kúpiť parádne produkty z tejto kateógrie vo výhodnej akcii! Vehlasná značka QAZQA má k dispozícii prvotriedne výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Zľavnený tovar Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 40/15/16 od dodávateľa s dlhou históriou QAZQA ľahko nájdete tady vo výhodnej akcii! V akcii za cenu 105 EUR.