Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18

Tento exkluzívny produkt Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18 môžete zohnať priamo na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na... viac informácií »
Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18
Značka: QAZQA
105 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento exkluzívny produkt Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18 môžete zohnať priamo na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na...

Tento exkluzívny produkt Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18 môžete zohnať priamo na našich stránkach v obľúbenej kategórii tienidlo na lampu! Preskúmajte ešte ostatné produkty z tejto známej kategórie za akčnú cenu.
Toto stredne veľké, okrúhle šedo-hnedé tienidlo od značky QAZQA sa hodí na stojacu podlahovú alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu sivú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.

Žiadaný produkt Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18 od známeho výrobcu QAZQA pohodlne nakúpite tady teraz za výhodnú cenu! Aktuálne za 105 EUR.