Tienidlo na lampy Plisse biele 45/30 cm

Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento... viac informácií »
Tienidlo na lampy Plisse biele 45/30 cm
Značka: QAZQA
76,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento...

Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento štýlový okrúhly tienidlo je pomocou podložky Duo vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné lampy. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Má priemer 45 cm a výšku 30 cm. Celkovo vzaté, krásna klasická kapucňa!
V zľave výrobok Tienidlo na lampy Plisse biele 45/30 cm ide zohnať práve tu u nás zaradený v kategórii tienidlo na lampu. Pripravili sme kvalitné produkty z tejto obľúbenej kategórie na pár kliknutí! Treba hľadáte niečo iné, náš sortiment je ale široký. Máme v ponuke však viac osvedčených výrobkov od výrobcu QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Tento akčný produkt Tienidlo na lampy Plisse biele 45/30 cm originál od výrobcu QAZQA pohodlne získate v našej aktuálnej ponuke naozaj výhodne. Ceny už od 76,95 EUR.