Tienidlo 55/19/26 béžové

Tento veľký okrúhly tienidlo béžovej / krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s... viac informácií »
Tienidlo 55/19/26 béžové
Značka: QAZQA
125 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento veľký okrúhly tienidlo béžovej / krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s...

Tento veľký okrúhly tienidlo béžovej / krémovej farby od značky QAZQA sa hodí na stojatú podlahu alebo stôl alebo stolovú lampu a na svietidlá s veľkým príslušenstvom E27. Tienidlo je zúžené a má dole priemer 50 cm, hore 19 cm a má výšku 26 cm. Okrúhla zúžená kukla je odborne ukončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Veľa obľúbený produkt Tienidlo 55/19/26 béžové ide získať práve na webe v populárnej rubrike tienidlo na lampu! Pozrite sa na nové výrobky z tejto známej rubriky za outletovú cenu. Predný výrobca QAZQA poskytuje pre svojich zákazníkov prémiové výrobky Presvedčte sa. Tým ale však naša ponuka nekončí, nebojte, v ponuke toho máme viac. U nás v ponuke nájdete ďalšie kvalitné produkty od značky QAZQA. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Tento zľavnený výrobok Tienidlo 55/19/26 béžové od skvelej a známej značky QAZQA možno zohnať aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu. V akcii od 125 EUR.