Textilná stojaca lampa Rope s prírodným lanom

stojaca lampa Rope vyžaruje námornícky nádych Táto stojaca lampa je osvetľovacím predmetom a dekoratívnym prvkom v jednom. Skladá sa z plochého... viac informácií »
Textilná stojaca lampa Rope s prírodným lanom
Značka: Näve
189,90 EUR
Overiť dostupnosť »
stojaca lampa Rope vyžaruje námornícky nádych Táto stojaca lampa je osvetľovacím predmetom a dekoratívnym prvkom v jednom. Skladá sa z plochého...

stojaca lampa Rope vyžaruje námornícky nádych Táto stojaca lampa je osvetľovacím predmetom a dekoratívnym prvkom v jednom. Skladá sa z plochého žiarovkového podstavca a na ňom navinutého prírodného lana, ktoré v hornej oblasti splýva do klasického textilného tienidla. Kombinácia prírodného lana s tienidlo na lampu dodáva žiarovke úžasný námorný a neobvyklý vzhľad, ktorý z nej robí pútavú pozornosť v každom zariadení. Vo vnútri tienidla zaisťuje mäkké a rovnomerné osvetlenie žiarovka E27 (exkluzívna). S 200 cm zástrčkou.
Zľavnený tovar Textilná stojaca lampa Rope s prírodným ide získať jednoducho tu u nás v rubrike stojacie lampy! Získajte ďalšie produkty z našej sekcie za výhodné peniaze. To však nie je všetko, u nás ponúkame viac! Máme v ponuke však viac výrobkov značky Näve. Nájdete ich nižšie na tejto stránke. Tento výnimočný výrobca Näve ponúka prvotriedny produkty.

Kvalitný výrobok Textilná stojaca lampa Rope s prírodným lanom od známeho popredného výrobcu Näve ľahko zoženiete na našich stránkach teraz práve za najnižšiu cenu! V akcii od 189,90 EUR.