Stolová lampa OLED OMLED One t1 s OLED, čierna

S organickými LED diódami – malá stolná lampa OLED OMLED One t1 OMLED One je expresívna rodina svietidiel, ktorá zaujme minimalistickými líniami a... viac informácií »
Stolová lampa OLED OMLED One t1 s OLED
Značka: OMLED
550 EUR
Overiť dostupnosť »
S organickými LED diódami – malá stolná lampa OLED OMLED One t1 OMLED One je expresívna rodina svietidiel, ktorá zaujme minimalistickými líniami a...

S organickými LED diódami – malá stolná lampa OLED OMLED One t1 OMLED One je expresívna rodina svietidiel, ktorá zaujme minimalistickými líniami a vďaka úžasnému svetlu premení miestnosti na miesta s atmosférou. Vynikajúca kvalita svietidiel je jedinečná, pretože OMLED One je prvá rodina svietidiel na svete, ktorá je kompletne vybavená organickými LED diódami ako zdrojmi svetla. Dizajn stolovej lampy LED OMLED One t1, ktorý sa skladá z okrúhlej pätice vyrobenej z ocele a hliníka a ultrakrátkej hlavy žiarovky, je moderný a jednoduchý. Hlava plochého svietidla je vybavená OLED (organickými diódami vyžarujúcimi svetlo), ktoré sa rovnako ako technológia nanášali priamo na sklo, čo umožňuje plochý dizajn série svietidiel. Toto sklo funguje ako nosič svetla a je doskou plošných spojov aj ovládacím prvkom. OLED aj sklo kombinujú ekologické a ekonomické výhody, pretože sklo s takmer neobmedzenou životnosťou umožňuje ekologickú a udržateľnú výrobu tým, že sa vyrába z prírodných surovín z obnoviteľných zdrojov. Oled vyžarujú UV–FREE a IR–FREE svetlo. Stolová lampa OLED OMLED One t1 bola vyrobená výrobným procesom vyvinutým a patentovaným v Nemecku. S technológiou OLED sa zaisťuje trendová svetelná technológia. Organické diódy vyžarujúce svetlo slúžia ako osvetľovacie prostriedky medzi dvoma vrstvami vedúcimi prúd a vydávajú svetlo, ak je svietidlo zapnuté. Kryt svietidla je súčasne ovládacím prvkom, doskou plošných spojov, krytom a optikou. Svetlo je možné zapínať a vypínať a stmievať pomocou ovládacej plochy na sklenenom kryte.

Tento dizajnový výrobok Stolová lampa OLED OMLED One t1 s OLED, čierna značky OMLED jednoducho môžete zohnať zrovna za super peniaze! Momentálne v akcii za 550 EUR.