T-LED Stolný ovládač dimLED RGB 069236

Stolný diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľkých prijímačov. S jedným... viac informácií »
T-LED Stolný ovládač dimLED RGB 069236
Značka: T-LED
33 EUR
Overiť dostupnosť »
Stolný diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľkých prijímačov. S jedným...

Stolný diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľkých prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať 1 zónu, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratie s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia. Stmievanie a nastavovanie farby prebieha otáčaním kolieska (medzi režimami sa prepína 2x stlačením kolieska), zapnutie a vypnutie stlačením kolieska.

Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, 256 úrovní stmievanie, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

Ovládač si pamätá posledné nastavenie po odpojení napájania.

Ďalšie parametre: Rozmery 91x72x57mm. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. Počet zón 1 samostatná. Počet prijímačov Možno spárovať neobmedzene prijímačov. . . . . . . . . . . . . . . .
Vysokokvalitný tovar T-LED Stolný ovládač dimLED RGB je k dispozícii teraz tu u nás v známej rubrike led ovládače. Zaobstarajte si kvalitné produkty v spomínanej kategórii za výborné peniaze. Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho pre vás viac! Mrknite na viac kvalitných výrobkov od dodávateľa T-LED. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný tovar T-LED Stolný ovládač dimLED RGB 069236 od top výrobcu T-LED máte možnosť dostať aktuálne v našej ponuke vo výhodnej akcii. Aktuálne v akcii za 33 EUR.