T-LED Solárne fasádne svietidlo s pohybovým čidlom čierne Farba svetla: Teplá biela

Rozhodli ste sa nasvietiť fasádu Vášho domu, ale už nechcete riešiť vedenie elektroinštalácie? Toto svetlo je riešenie priamo pre Vás. Jedná sa o... viac informácií »
T-LED Solárne fasádne svietidlo s pohybovým čidlom čierne Farba svetla: Teplá biela
Značka: T-LED
29 EUR
Overiť dostupnosť »
Rozhodli ste sa nasvietiť fasádu Vášho domu, ale už nechcete riešiť vedenie elektroinštalácie? Toto svetlo je riešenie priamo pre Vás. Jedná sa o...

Rozhodli ste sa nasvietiť fasádu Vášho domu, ale už nechcete riešiť vedenie elektroinštalácie? Toto svetlo je riešenie priamo pre Vás. Jedná sa o kvalitné solárne fasádne svietidlo s pohybovým čidlom odolné proti vlhkosti vďaka krytia IP65. Vďaka zabudovanému solárnemu panelu svietidlo akumuluje potrebnú energiu pre svietenie. Svietidlo stačí prirobiť na stenu domu a začať používať. Možno použiť k nasvietenie fasád domov, prístupových ciest a pod.

Svetlo funguje v štyroch funkčných režimoch:

1. vo dne vypnuté. Po zotmení svietia slabo ako pozičné svetlo. Pri zaznamenaní pohybu sa rozsvieti na 100%.

2. vo dne vypnuté. Po zotmení svetlo vypnuté, pri zaznamenaní pohybu sa rozsvieti na 100%.

3. vo dne vypnuté. Po zotmení svietia trvalo na 50%.

4. vo dne vypnuté. Po zotmení svietia trvale na 100%.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Krytie IP65. Materiál PC plast. Rozmery 188x119x68mm. Svetelný tok 400lm. Stmievateľnosť NE. Farba svetla denná biela. Uhol svitu 180°. LED čip Sanan 2835SMD. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Životnosť až 50 000h. Teplota chormatičnosti 3000K. Teplota chormatičnosti 4500K. Teplota chormatičnosti 6000K. Prevádzková teplota -15°C až max. 60°C. Batéria LiFEPO4 3,7V 2600mA. Solárny panel monokryštalický kremík. Příkon 5W. Farba svietidlá čierna. Kvalitný a lacný tovar ide zohnať jednoducho tu na našom webe zaradený v kategórii led fasádne osvetlenie! Pripravili sme pre vás unikátne výrobky z tejto kateógrie za skvelú cenu. Významný výrobca T-LED pre svojich zákazníkov predáva skvelý sortiment Možno hľadáte niečo iné, u nás ponúkame viac. Máme v ponuke tiež viac kvalitných produktov značky T-LED. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Tento žiadaný produkt T-LED Solárne fasádne svietidlo s pohybovým čidlom čierne Farba svetla: Teplá biela od výrobcu s dlhoročnou tradíciou T-LED môžete zaobstarať online extra výhodne! Ceny od 29 EUR.