T-LED Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia IP54 116001

Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia s krytím IP54. Ďalšie parametre: Krytie IP54. Materiál Viečko z polypropylénu, spodný diel z... viac informácií »
T-LED Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia IP54 116001
Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia s krytím IP54. Ďalšie parametre: Krytie IP54. Materiál Viečko z polypropylénu, spodný diel z...

Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia s krytím IP54.

Ďalšie parametre: Krytie IP54. Materiál Viečko z polypropylénu, spodný diel z polyetylénu. Rozmery 75*37*40mm (š/v/h). Farba šedá. Počet vývodov 8 odrezávacie vývodov. . . . . . . . . . . . . . . . V zľave kus T-LED Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia IP54 116001 možno zaobstarať ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii príslušenstvo led osvetlenia. Teraz nájdete úplne nové produkty z našej sekcie v zľave! Možno ale hľadáte niečo iné, máme toho pre vás viac! Pozrite sa tiež na ďalšie preverené kúsky od dodávateľa T-LED. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi T-LED má v ponuke veľmi kvalitné produkty. Pozrite so sami!

Tento najpredávanejší tovar T-LED Rozbočovacie krabička do vlhkého prostredia IP54 116001 od obľúbeného výrobcu T-LED získate v súčasnosti za úplne najnižšiu cenu. Stojí teraz u nás 0 EUR.