T-LED Prijímač dimLED 2 pre LED pásiky CCT 069008

Rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre CCT LED produkty. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama... viac informácií »
T-LED Prijímač dimLED 2 pre LED pásiky CCT 069008
Značka: T-LED
18 EUR
Overiť dostupnosť »
Rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre CCT LED produkty. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama...

Rádiofrekvenčný prijímač stmievač pre CCT LED produkty. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Pre ovládanie viac okruhov je nutné použiť jeden prijímač na každý okruh. Na každý prijímač je možné napárovať až 10 rôznych ovládačov radu dimLED a tak ovládať z niekoľkých miest.

V prípade prerušenia a potom opätovného pripojenie napájania (napríklad prerušením napájania zdroja) má tento prijímač pamäť nastavenia intenzity (intenzita osvetlenia sa vráti na naposledy nastavenú).

Odporúčame prijímač, inštalovať v min. 30 – 50cm vzdialenosti od zdroja rušenia, teda napr.: (kovových konštrukcií, napätie 230V, transformátorov, LED driverov, AL profilov atď.), Ak je to možné, tak prijímač natočiť textom smerom k ovládaču. Prijímač má anténu, pod textom.

Ďalšie parametre: Vstupné napätie DC 12-36V. Zaťaženie 2x8A (12V 192W, 24V 384W). Prenosová frekvencia 2,4GHz. Rozmery: 175 x 45 x 27mm. Dosiah čidla 30m. . . . . . . . . . . . . . . .
Veľmi obľúbený produkt môžete zohnať pohodlne tu na stránkach umiestnený v sekcii led ovládače. Získajte parádne výrobky zo spomínanej kategórie na pár kliknutí.

Tento obľúbený produkt T-LED Prijímač dimLED 2 pre LED pásiky CCT 069008 od kvalitnej značky T-LED jednoducho môžete nájsť tu teraz práve naozaj výhodne! Teraz za 18 EUR.