T-LED LED zdroj na DIN lištu 12V 54W

LED elektronický spínaný zdroj pre LED pásky s výkonom 54W (trafo) určený pre vnútorné použitie, možnosť uchytenia na DIN lištu do rozvádzača.... viac informácií »
T-LED LED zdroj na DIN lištu 12V 54W
Značka: T-LED
22,73 EUR
Overiť dostupnosť »
LED elektronický spínaný zdroj pre LED pásky s výkonom 54W (trafo) určený pre vnútorné použitie, možnosť uchytenia na DIN lištu do rozvádzača....

LED elektronický spínaný zdroj pre LED pásky s výkonom 54W (trafo) určený pre vnútorné použitie, možnosť uchytenia na DIN lištu do rozvádzača. Je vybavený tepelnou poistkou, poistkou proti skratu a proti preťaženiu. Možno manuálne nastaviť výstupné napätie (± 10%).

Maximálne trvalé doporučené zaťaženie je s 20% rezervou (30% pre priestor s dobou používania viac ako 8 hodín denne nepretržite a komerčné priestory) aby bola zachovaná najdlhšiu životnosť zdroja.

Ďalšie parametre: Rozmery 78×92×56mm. Vstupné napätie 170 – 265V AC. Výkon 54W. Výstupné napätie DC 12V. . . . . . . . . . . . . . . . . Tento výnimočný produkt T-LED LED zdroj na DIN lištu 12V zoženiete práve na našich stránkach v známej sekcii zdroje na din lištu. Pozrite sa na ešte ďalšie produkty zo spomínanej rubriky za super peniaze! Máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu T-LED. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov T-LED má v stále ponuke prvotriedny produkty.

Vysokokvalitný tovar T-LED LED zdroj na DIN lištu 12V 54W od kvalitnej spoločnosti T-LED jednoducho môžete nájsť práve teraz na našej webovej stránke až neuveriteľne lacno! Produkt je v súčasnosti v predaji za 22,73 EUR.