T-LED LED svetelná reťaz 12W 230V 10M Farba svetla: Teplá biela

LED svetelná reťaz s výkonom 12W/m a dĺžke 10m je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie ako dekoračné osvetlenie budov, schodov, reštaurácií... viac informácií »
T-LED LED svetelná reťaz 12W 230V 10M Farba svetla: Teplá biela
Značka: T-LED
45,83 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svetelná reťaz s výkonom 12W/m a dĺžke 10m je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie ako dekoračné osvetlenie budov, schodov, reštaurácií...

LED svetelná reťaz s výkonom 12W/m a dĺžke 10m je vhodný pre vnútorné i vonkajšie použitie ako dekoračné osvetlenie budov, schodov, reštaurácií a ďalších inštalácií. Reťaz nemusíte využiť len ako Vianočné osvetlenie, ale môžete ho použiť pri rôznych spoločenských akciách ako svadobné osvetlenie, osvetlenie narodeninových osláv a u ďalších príležitostí.

LED svetelnů reťaz nemožno deliť, je nutné zapojiť vždy celých 10m originálne dĺžky. Každý koniec reťaze je osadený vodeodolným konektorom, ktorý umožňuje potom zapojiť v rade ďalšie LED svetelná reťaz rovnakého typu. Maximálny odporúčaný počet zapojenie reťazí za sebou je 10 ks (teda spolu 100m). Káble na ľad reťazi sú podľa noriem dvojito izolované.

Vďaka napájaniu 230V nemusíte riešiť umiestnenie napájacieho zdroja a úbytky svietivosti kvôli nízkemu napätiu.

Na pripojenie LED svetelného reťaze je potrebné jednosmerné napätie, preto je nutné použiť tento originálny napájací kábel alebo usmerňovací mostík. Oboje položky nie sú súčasťou balenia, nutné doobjednať zvlášť!

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Krytie IP67. Vstupné napätie AC 230V. Životnosť až 25 000h. Počet LED 200/m. Deliteľnosť Nemožno deliť. Maximálna dĺžka zapojenia 100 metrov. Uhol svitu 360°. Dĺžka 10 metrov. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Prevádzková teplota -15°C až max. 60°C. teplota chromatickosti 3000K. teplota chromatickosti 6500K-7000K. Příkon 12W/m. 3M samolepiaca páska Nie. . . . .
Akčný produkt T-LED LED svetelná reťaz 12W 230V 10M Farba svetla: Teplá biela dá sa zaobstarať práve na webe umiestnený v rubrike led vonkajšie svietidlá! Pozrite sa na ešte ďalšie výrobky zo spomínanej sekcie za mimoriadne nízku cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, u nás toho nájdete oveľa viac! Preskúmajte u nás ďalší preverený tovar značky T-LED. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov T-LED vám môže poskytnúť vynikajúce produkty.

Kvalitný kus T-LED LED svetelná reťaz 12W 230V 10M Farba svetla: Teplá biela originál od výrobcu T-LED k dostaniu v súčasnosti skutočne výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 45,83 EUR.