T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela

Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných... viac informácií »
T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela
Značka: T-LED
8,29 EUR
Overiť dostupnosť »
Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných...

Magnetický LED modul je určený na modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných zdrojov (napríklad pätíc E27) a uchytením na kovový povrch svietidla tromi magnetmi, ktoré sú už integrované na LED module. Z bezpečnostných dôvodov zverte montáž odborníkovi.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Rozmery 195×28 mm(priemer/výška). Svetelný tok 1600lm. Svetelný tok 1640lm. Svetelný tok 1680lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 160°. Životnosť až 25000h. Index podania farieb >80. Farba svetla denná biela. Príkon 20W. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Krytie IP20. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 10cm. Provozná teplota -15°C až +60°C.
Tento exkluzívny tovar T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela obstaráte jednoducho tu na našom webe umiestnený v sekcii novinky! Teraz nájdete nové výrobky z tejto obľúbenej rubriky jednoducho online! Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás taky ďalšie kúsky od výrobcu T-LED. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny výrobca T-LED vás a vašich blízkych obohatí o špičkové produkty. Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme.

Podarený tovar T-LED LED modul kit 20W do svietidla Farba svetla: Teplá biela od známej značky T-LED je k dispozícii u nás teraz vo výhodnej akcii! Ceny už od 8,29 EUR.