T-LED LED modul kit 15W do svietidla Farba svetla: Teplá biela

Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných... viac informácií »
T-LED LED modul kit 15W do svietidla Farba svetla: Teplá biela
Značka: T-LED
6,67 EUR
Overiť dostupnosť »
Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných...

Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných zdrojov (napríklad pätíc E27) a uchytením na kovový povrch svietidla tromi magnety, ktoré sú už integrované na LED modulu. Z bezpečnostných dôvodov zverte montáž odborníkovi.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Rozmery 155×28 mm(priemer/výška). Svetelný tok 1280lm. Svetelný tok 1240lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 160°. Životnosť až 25000h. Index podania farieb >80. Farba svetla denná biela. Príkon 15W. Svetelný tok 1200lm. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Krytie IP20. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 10cm. Provozná teplota -15°C až +60°C. Kvalitný a žiadaný tovar je k dispozícii bez problémov tu na webe umiestnený v sekcii led stropné svietidlá! Mrknite na ešte ďalšie produkty vo spomínanej sekcii na pár kliknutí! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, mrknite na viac osvedčeného tovaru značky T-LED. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca T-LED predstavuje vysoko kvalitné výrobky.

Tento najpredávanejší produkt T-LED LED modul kit 15W do svietidla Farba svetla: Teplá biela originál od značky T-LED možno získať na našich stránkach teraz za výhodné peniaze. Ponuky už od 6,67 EUR.