T-LED LED modul kit 10W do svietidla Farba svetla: Teplá biela

Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných... viac informácií »
T-LED LED modul kit 10W do svietidla Farba svetla: Teplá biela
Značka: T-LED
4,13 EUR
Overiť dostupnosť »
Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných...

Magnetický LED modul je určený pre modernizáciu stropných svietidiel. Rýchla a jednoduchá inštalácia spočíva v odstránení starých svetelných zdrojov (napríklad pätíc E27) a uchytením na kovový povrch svietidla tromi magnety, ktoré sú už integrované na LED modulu. Z bezpečnostných dôvodov zverte montáž odborníkovi.

Ďalšie parametre: Farba svetla Teplá biela. Rozmery 120×25 mm (priemer/výška). Svetelný tok 800lm. Svetelný tok 840lm. Svetelný tok 880lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 160°. Životnosť až 25000h. Index podania farieb >80. Farba svetla denná biela. Príkon 10W. Farba svetla teplá biela. Farba svetla studená biela. Teplota chromatičnosti 3000K. Teplota chromatičnosti 4500K. Teplota chromatičnosti 6000K. Krytie IP20. Záruka 60 mesiacov. Dĺžka kábla 7cm. Provozná teplota -15°C až +60°C.
Akčný a v zľave tovar je k dostaniu bezprostredne u nás v rubrike led stropné svietidlá. Teraz môžete získať ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie v bezva akcii! Populárny dodávateľ T-LED dlhodobo dodáva vynikajúci sortiment Môžete sa sami presvedčiť u nás na webe. Nebojte sa, máme toho viac, u nás v ponuke nájdete viac kvalitného tovaru od značky T-LED. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento dizajnový produkt T-LED LED modul kit 10W do svietidla Farba svetla: Teplá biela od nášho výrobcu T-LED nájdete na našich stránkach teraz práve za neuveriteľne nízku cenu! Teraz zaobstaráte len za 4,13 EUR.