T-LED LED modul 1,32W s krytím 079061

LED modul s krytím IP65 sa používa najmä na reklamné účely ako osvetlenie reklamných plôch alebo pre ďalšie LED aplikácie. Moduly sa vyznačujú... viac informácií »
T-LED LED modul 1
Značka: T-LED
1 EUR
Overiť dostupnosť »
LED modul s krytím IP65 sa používa najmä na reklamné účely ako osvetlenie reklamných plôch alebo pre ďalšie LED aplikácie. Moduly sa vyznačujú...

LED modul s krytím IP65 sa používa najmä na reklamné účely ako osvetlenie reklamných plôch alebo pre ďalšie LED aplikácie. Moduly sa vyznačujú vysokou svietivosťou a dlhou životnosťou. Modul je vybavený samolepiacou 3M fólií pre ľahkú montáž a roptylovými šošovkami, ktoré dokážu osvietiť aj väčšiu plochu.

Pre dosiahnutie čo najdlhšej životnosti je potrebné zabezpečiť cirkuláciu vzduchu k čipom, aby nedochádzalo k prehriatiu.

Dĺžka kábla medzi jednotlivými modulmi je 80mm.

Ďalšie parametre: Krytie IP65. Pracovná teplota -20 až +60°C. Svetelný tok 125lm. Teplota chromatičnosti 7 000K. Vstupné napätie DC 12V. Vyžarovací uhol 10×60°. Výkon 1,32W. Index podania farieb 75. Maximálna dĺžka zapojenia 20ks. Farba svetla studená biela. Životnosť až 50 000h. Záruka 60 mesiacov. . . . . . . . . Tento vynikajúci kus T-LED LED modul 1,32W s krytím 079061 máte možnosť kúpiť v pohode na našich stránkach v známej sekcii led diodové pásiky! Preskúmajte ešte ďalšie produkty z našej rubriky na pár kliknutí! Predný výrobca T-LED poskytuje pre svojich zákazníkov vynikajúci sortiment Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás tiež viac osvedčených výrobkov od výrobcu T-LED. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Najpredávanejší kus T-LED LED modul 1,32W s krytím 079061 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou T-LED pohodlne nakúpite aktuálne na webe za mimoriadne nízku cenu. Produkt nakúpite teraz u nás za 1 EUR.