lightservice.sk

T-LED Diaľkový Ovládač dimLED univerzálny čierny 069211

Kvalitný a lacný tovar T-LED Diaľkový Ovládač dimLED univerzálny čierny 069211 od poprednej značky T-LED máte možnosť získať na našich stránkach teraz práve vo výpredajové akciu. Kúpiť teraz za 20,62 EUR.
EAN: 1100687984095
T-LED DimLED diaľkový ovládač univerzálny čierny 069211
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
20,62 EUR

Popis produktu

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať nezávisle 4 zóny, ktoré sa môžu skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratie na jednotlivé predvoľbe na ovládači ovládajú ako jedna sekcia.
Ovládač možné použiť pre ovládanie jednofarebných, CCT, RGB alebo RGBW LED pásikov. Jedným ovládačom teda môžete napríklad ovládať ako jednofarebné LED pásiky, tak i RGB LED pásiky, bez toho aby ste museli mať 2 rôzne ovládače. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

K ovládaču je možné dokúpiť ďalší držiak na stenu.

Ďalšie parametre: Dosah 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Rozmery (d/v/š) 122 x 53 x 17,5mm. Počet zón 4 nezávislé. . . . . . . . . . . . . . . . .