T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGBW čierny 1-kanálový 069208

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno... viac informácií »
T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGBW čierny 1-kanálový 069208
Značka: T-LED
19 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno...

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať 1 zónu, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratie s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia.
Ovládač je možné použiť pre RGB pásky s prijímačom RGB alebo pre RGBW pásky s RGBW prijímačom.
Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, 256 úrovní stmievanie, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému setmění.e pre ovládač.

Súčasťou balenia je magnetický držiak.

Ďalšie parametre: Rozmery 122 x 53 x 17,5mm. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. . . . . . . . . . . . . . . . . .Tento vynikajúci produkt máte možnosť zaobstarať práve tu u nás v populárnej kateogrii led ovládače! Teraz môžete získať výnimočné produkty v spomínanej kategórii za super ceny!

Tento exkluzívny produkt T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGBW čierny 1-kanálový 069208 od výrobcu so zárukou kvality T-LED jednoducho nájdete práve v bezva akcii! Výhodná ponuka za skvelú cenu 19 EUR.