T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGB čierny 1-kanálový 069235

Diaľkový ovládač dimLED RGB je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom... viac informácií »
T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGB čierny 1-kanálový 069235
Značka: T-LED
18 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkový ovládač dimLED RGB je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom...

Diaľkový ovládač dimLED RGB je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať 1 zónu, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po spárovaní s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia.
Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, 256 úrovní stmievanie, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

Súčasťou balenia je magnetický držiak.

Ďalšie parametre: Rozmery 139 x 36 x 11mm. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. Počet zón 1 samostatná. Počet prijímačov neobmedzene. . . . . . . . . . . . . . . . Veľa obľúbený tovar T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGB čierny 1-kanálový 069235 ide kúpiť aktuálne tu na stránkach v známej sekcii led ovládače! Teraz si môžete zaobstarať unikátne produkty zo spomínanej rubriky za priaznivú cenu! Samozrejme, že to nie je všetko, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás viac osvedčených výrobkov od dodávateľa T-LED. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľmi obľúbený kus T-LED Diaľkový ovládač dimLED RGB čierny 1-kanálový 069235 od spoločnosti s úžasnou reputáciou T-LED ide zohnať práve dnes za úplne najnižšiu cenu! V súčasnosti za 18 EUR.