T-LED Diaľkový ovládač dimLED čierny 1-kanálový 069135

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno... viac informácií »
T-LED Diaľkový ovládač dimLED čierny 1-kanálový 069135
Značka: T-LED
17 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno...

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať 1 zónu, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratie s ovládačom ovládajú ako jedna sekcia.
Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, 256 úrovní stmievanie, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

Súčasťou balenia je magnetický držiak.

Ďalšie parametre: Rozmery 139 x 36 x 11mm. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. Počet zón 1 samostatná. Počet prijímačov neobmedzene. . . . . . . . . . . . . . . .
Kvalitný a lacný produkt dostanete práve teraz tu na stránkach umiestnený v rubrike led ovládače! Teraz kúpite podobné výrobky z našej rubriky za extra cenu.

Výnimočný tovar T-LED Diaľkový ovládač dimLED čierny 1-kanálový 069135 od poprednej spoločnosti T-LED ľahko nájdete práve za úžasnú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 17 EUR.