Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 23, biele

Ideálne pre kancelárie - závesné LED svietidlo Concord CurveLyte v bielej farbe Závesné LED svietidlo CurveLyte zaujme na prvý pohľad moderným, veľmi... viac informácií »
Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 23
Značka: Sylvania
930 EUR
Overiť dostupnosť »
Ideálne pre kancelárie - závesné LED svietidlo Concord CurveLyte v bielej farbe Závesné LED svietidlo CurveLyte zaujme na prvý pohľad moderným, veľmi...

Ideálne pre kancelárie – závesné LED svietidlo Concord CurveLyte v bielej farbe Závesné LED svietidlo CurveLyte zaujme na prvý pohľad moderným, veľmi minimalistickým dizajnom, ktorý sa vyznačuje mierne zakriveným tvarom a klasicky redukovanými prvkami. Ako inovatívne závesné svietidlo je ideálne na osvetlenie pracovísk v kanceláriách alebo stolov v konferenčných miestnostiach. Svetlo zabudovaných LED diód svieti univerzálnou bielou farbou a je emitované v pomere 70/30 priamo nadol a nepriamo hore. Dva svetelné zdroje je možné tiež prepínať osobitne a stlmiť pomocou DALI (switch-dim), aby bolo možné kedykoľvek prispôsobiť svetelnú náladu požadovaným požiadavkám. Závesné LED svietidlo Concord CurveLyte je veľmi vhodné pre kancelárie a učebne, pretože môže mierne blikať. Vhodnú montážnu skrinku s okrúhlym vrchlíkom pre montáž na strop je možné objednať aj pomocou príslušenstva.
Nový produkt Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR môžete dostať bez problémov tu na webe v populárnej sekcii závesné svietidlá. Pozrite sa na iné produkty z tejto obľúbenej rubriky za neuveriteľne výhodnú cenu!

Exkluzívny produkt Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 23, biele originál od značky Sylvania ide zohnať v súčasnosti v bezva akcii! Ponuka už od 930 EUR.