Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 22, čierne

Závesné LED svietidlo Concord CurveLyte s priamym a nepriamym svetlom Vďaka svojmu jedinečnému zakrivenému tvaru je závesné LED svietidlo CurveLyte... viac informácií »
Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 22
Značka: Sylvania
930 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Concord CurveLyte s priamym a nepriamym svetlom Vďaka svojmu jedinečnému zakrivenému tvaru je závesné LED svietidlo CurveLyte...

Závesné LED svietidlo Concord CurveLyte s priamym a nepriamym svetlom Vďaka svojmu jedinečnému zakrivenému tvaru je závesné LED svietidlo CurveLyte ideálne na osvetlenie kancelárií alebo konferenčných miestností. Pri montáži nad pracovnými stanicami alebo stolmi je svetlo emitované v pomere 70/30 priamo nadol a nepriamo smerom hore. Vstavaná technológia LED je energeticky úsporná a odolná a svetlo je emitované takmer bez blikania. Svieti tu príjemným univerzálnym bielym svetlom, ktoré ideálne podporuje prácu za pracovným stolom. Napájanie závesného svietidla Concord CurveLyte sa dodáva pomocou drôtového zavesenia, ktoré zaisťuje ľahkú inštaláciu. Pre povrchovú montáž na strop je k dispozícii vhodná montážna krabica, ktorá je k dispozícii v príslušenstve. Dizajn je moderný a minimalistický, samotné svietidlo je veľmi funkčné. Okrem samostatne regulovateľného rozloženia svetla možno CurveLyte stlmiť aj pomocou DALI (switch-dim).
Tento najpredávanejší produkt môžete zaobstarať bezstarostne na stránkach v obľúbenej rubrike závesné svietidlá. Teraz si môžete vybrať iné produkty zo spomínanej rubriky v zľave. Prichystali sme toho pre vás viac, u nás totiž nájdete ďalší kvalitný tovar od dodávateľa Sylvania. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu.

Kvalitný a obľúbený tovar Sylvania Concord CurveLyte 4 000 K UGR 22, čierne od populárnej značky Sylvania ľahko môžete zaobstarať v súčasnosti za úžasnú cenu! Teraz si môžete kúpiť za 930 EUR.