Svietnik Lamina, 3-plameňové

Lampa Lamina s troma tienidlami pripomínajúca historický kandeláber Stojan a tienidlá tejto lampy pozostávajú zväčša z kovu, ktorý bol nalakovaný... viac informácií »
Svietnik Lamina
Značka: Lindby
210 EUR250 EUR Zľava -16%
Overiť dostupnosť »
Lampa Lamina s troma tienidlami pripomínajúca historický kandeláber Stojan a tienidlá tejto lampy pozostávajú zväčša z kovu, ktorý bol nalakovaný...

Lampa Lamina s troma tienidlami pripomínajúca historický kandeláber Stojan a tienidlá tejto lampy pozostávajú zväčša z kovu, ktorý bol nalakovaný hrdzavou hnedou farbou, iba bočné otvory tienidiel majú číre sklenené prvky, ktoré chránia žiarovky a elektrický systém pred poveternostnými vplyvmi, avšak svetlo môže nerušene prenikať do okolia a nestráca nič zo svojho výkonu. Táto lampa pôsobí historickým dojmom, ak nie dokonca nostalgickým. Vzhľad dopĺňajú detaily, napríklad špirálovo zatočené prvky pod tienidlom. Táto lampa je ako romantické osvetlenie v parku neprekonateľným prvkom, pretože jej šarm minulých čias pôsobí očarujúco.
Tento obľúbený tovar Svietnik Lamina, 3-plameňové máte možnosť zohnať bez problémov u nás v populárnej sekcii verejné osvetlenie! Mrknite na ešte iné produkty z našej rubriky v bezva akcii. Vehlasný dodávateľ Lindby má na sklade vysoko kvalitný tovar.

Tento skvelý kus Svietnik Lamina, 3-plameňové od populárneho výrobcu Lindby pohodlne dostanete momentálne lacno. Aktuálne v akcii za 210 EUR.