Slamp Aria Applique nástenné svietidlo, zlatá

Impozantné dizajnové nástenné svietidlo Aria Applique pre neočakávané hry svetla na stene Nástenné svietidlo Aria Applique zaujme svojou impozantnou... viac informácií »
Slamp Aria Applique nástenné svietidlo
Značka: Slamp
939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Impozantné dizajnové nástenné svietidlo Aria Applique pre neočakávané hry svetla na stene Nástenné svietidlo Aria Applique zaujme svojou impozantnou...

Impozantné dizajnové nástenné svietidlo Aria Applique pre neočakávané hry svetla na stene Nástenné svietidlo Aria Applique zaujme svojou impozantnou veľkosťou a dynamickou, ako aj plynulou architektúrou osvetlenia. Radiálna štruktúra 50 rôznych „ramien“ chráni zdroje svetla vo vnútri koša a zároveň vytvára trojrozmerný objem. Na výrobu dizajnového svietidla sa použili len vysokokvalitné technopolyméry, ako sú Lentiflex® a Cristalflex®, ktoré vyrába samotná spoločnosť Slamp. Lentiflex® umožňuje teplé a rovnomerné osvetlenie, zatiaľ čo Cristalflex® dodáva svetlám Slamp pôvab a vzácnosť skla. Technopolyméry sú plasty, ktoré sa vyznačujú ľahkosťou a zároveň odolnosťou proti poškodeniu. Nástenné svietidlo so svietidlami, ktoré šíria príjemné a teplé biele svetlo, vytvára útulnú a harmonickú atmosféru a premieta na steny nečakané hry svetla. Aplikácia Aria je nielen zdrojom svetla, ale aj dekoratívnym prvkom s luxusným nádychom. Môže sa používať v súkromných obytných priestoroch, ako aj vo verejnom prostredí. Návrh pochádza z pera medzinárodne uznávanej architektky Zahy Hadid. Držiteľka Pritzkerovej ceny za architektúru je známa svojimi architektonickými dielami, ktoré sa prejavujú v realizácii neobyčajných a dynamických foriem. Zaha Hadid bola menovaná UNESCO za „umelkyňu za mier“ a časopis TIMES ju zaradil do zoznamu „100 najvplyvnejších ľudí na svete“. Všetky jej dynamické a inovatívne projekty vychádzajú z viac ako tridsaťročného výskumu v širokej škále odvetví súvisiacich s urbanizmom, architektúrou a dizajnom. Taliansku spoločnosť Slamp založil v roku 1992 Roberto Ziliani a vyznačuje sa používaním materiálov vyvinutých a vyrábaných vo vlastnej réžii. Tieto technopolyméry umožňujú dizajnérom vytvárať tvary, ktoré by s inými materiálmi neboli možné. Okrem toho technopolyméry pomáhajú 4-násobne znížiť environmentálne náklady v porovnaní s alternatívami. Taliansky výrobca osvetlenia vždy venoval osobitnú pozornosť udržateľnosti. Preto za každým vyrobeným svietidlom stoja pracovné kroky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu a premyslené. Od roku 2020 spoločnosť Slamp daruje zvyšky svietidiel spoločnostiam, ktoré ich používajú na výrobu hniezdnych búdok pre čmeliaky.

Výnimočný a žiadaný produkt Slamp Aria Applique nástenné svietidlo, zlatá od známej značky Slamp možno získať práve dnes za úplne najnižšiu cenu! Akčná cena 939,90 EUR.