Lindby Urim stropné LED svietidlo

LED stropné svetlo Urim v hravom dizajne LED stropné svietidlo Urim vyrobené zo železa zaujme svojim ležérnym vzhľadom. Chrómová lampa sa skladá z... viac informácií »
Lindby Urim stropné LED svietidlo
Značka: Lindby
55 EUR100 EUR Zľava -45%
Overiť dostupnosť »
LED stropné svetlo Urim v hravom dizajne LED stropné svietidlo Urim vyrobené zo železa zaujme svojim ležérnym vzhľadom. Chrómová lampa sa skladá z...

LED stropné svetlo Urim v hravom dizajne LED stropné svietidlo Urim vyrobené zo železa zaujme svojim ležérnym vzhľadom. Chrómová lampa sa skladá z rozpier, ktoré sa navzájom krížia a sú zvýraznené na rozdiel od pruženia. Preto LED stropné svetlo poskytuje nielen vhodné osvetlenie, ale je aj pozoruhodným doplnkom, ktorý sa hodí k širokej škále štýlov vybavenia. Ich vstavané LED diódy môžu svietiť v štyroch rôznych farbách a zabezpečiť tak veselú zmenu. Či už v obývacej izbe alebo v jedálni, stropné LED svietidlo Urim vždy skracuje jemnú postavu.

Veľmi obľúbený kus Lindby Urim stropné LED svietidlo od skvelej značky Lindby ľahko zoženiete aktuálne v našej ponuke za výhodné peniaze. Stojí teraz u nás 55 EUR.