lightservice.sk

LED Solution LED bodové svietidlo 6W VYP188

Tento obľúbený produkt LED Solution LED bodové svietidlo 6W VYP188 od spoločnosti LED Solution je k dostaniu práve teraz v našej ponuke za výhodné peniaze. Iba teraz za 8,22 EUR.
LED Solution LED bodové svietidlo 6W VYP188

Popis produktu

Bodové svietidlo s výkonom 6W je vhodným riešením pre montáž do stropu alebo steny. Radí sa do kategórie vstavaných svietidiel, je dodávané s pružinkami na uchytenie. Do stropu je potrebné urobiť montážny otvor o 125mm.

Pomocou rámčeka s pružinkami sa svietidlo jednoducho uchytí v sadrokartóne. Vstupné napätie je 230V. Ide o dostupný ale pritom úsporný variant svetla, ktorý je vhodný do stropných podhľadov.

LED bodové žiarovky svietia ihneď na plný výkon. Sú veľmi úsporné oproti halogénovým žiarovkám. Nadmerne sa nezahrievajú, v podhľade teda nehrozí požiar. Nevadí im časté zapínanie a vypínanie, napríklad na toalete.

Ďalšie parametre: Farba tela bielá. Materiál plast + hliník. Rozmery Ø 140mm. Svetelný tok 600lm. Vstupné napätie AC 230V. Vyžarovací uhol 95°. Výkon 6W. Index podania farieb (CRI) >80. Stmievateľné NIE. Montážny otvor ø125mm. Farba svetla denná biela. . . . . . . . . .