Svietidlo Firenze so snímačom, stojace, zelené

Fantastické vonkajšie nástenné svietidlo Firenze s praktickým snímačom pohybu Firenze je vonkajšie nástenné svietidlo so starožitným vzhľadom s... viac informácií »
Svietidlo Firenze so snímačom
Fantastické vonkajšie nástenné svietidlo Firenze s praktickým snímačom pohybu Firenze je vonkajšie nástenné svietidlo so starožitným vzhľadom s...

Fantastické vonkajšie nástenné svietidlo Firenze s praktickým snímačom pohybu Firenze je vonkajšie nástenné svietidlo so starožitným vzhľadom s tvarom lucerny a má integrovaný snímač pohybu. Vyrába sa z hliníka a zaručuje optimálne osvetlenie. Snímač pohybu má dosah snímania 5 metrov a uhol snímania 140°. Čas osvetlenia sa môže nastaviť od 5 sekúnd až do 8 minút. Unikátny kus Svietidlo Firenze so snímačom, stojace, zoženiete v pohode na našich stránkach umiestnený v rubrike vonkajšie nástenné svietidlá. Získajte parádne výrobky v spomínanej kategórii za super cenu! Nebojte sa, máme toho viac, mrknite tiež na viac výrobkov od dodávateľa Konstsmide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Veľmi žiadaný produkt Svietidlo Firenze so snímačom, stojace, zelené od značky s dlhou históriou Konstsmide máte možnosť dostať aktuálne na webe za výhodné peniaze! Iba teraz za 90 EUR.