Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm

Epstein-Design Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm, PMMA, pieskovec, eloxovaný hliník, 23.04W, K: 110cm Energialuokka: A+ Kvalitný a veľmi... viac informácií »
Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom
729,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Epstein-Design Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm, PMMA, pieskovec, eloxovaný hliník, 23.04W, K: 110cm Energialuokka: A+ Kvalitný a veľmi...

Epstein-Design Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm, PMMA, pieskovec, eloxovaný hliník, 23.04W, K: 110cm Energialuokka: A+ Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm máte možnosť zohnať taktiež tu na webe v obľúbenej kategórii vonkajšie dekoratívne svietidlá. Teraz kúpite skvelé kúsky z tejto obľúbenej kategórie za výpredajovú cenu! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je ale široký! U nás totiž nájdete viac skvelých produktov od výrobcu Epstein-Design. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Akčný a v zľave produkt Svietiaci LED stĺpik Sahara s pieskovcom, 110 cm od obľúbeného výrobcu Epstein-Design k dostaniu práve teraz na našej webovej stránke extra výhodne! Momentálne k dispozícii za 729,90 EUR.