Prandina Santachiara S5 závesné svetlo

Santachiara S5 - podlhovasté závesné svietidlo od spoločnosti Prandina Závesné svietidlo Santachiara S5 od spoločnosti Prandina je ďalším modelom... viac informácií »
Prandina Santachiara S5 závesné svetlo
Značka: Prandina
779,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Santachiara S5 - podlhovasté závesné svietidlo od spoločnosti Prandina Závesné svietidlo Santachiara S5 od spoločnosti Prandina je ďalším modelom...

Santachiara S5 – podlhovasté závesné svietidlo od spoločnosti Prandina Závesné svietidlo Santachiara S5 od spoločnosti Prandina je ďalším modelom talianskeho výrobcu osvetlenia, ktorý zostáva verný špecialite tohto výrobcu: Svietidlá s tienidlom z fúkaného skla. Santachiara má podlhovasté tienidlo, ktoré je v spodnej časti otvorené, takže okrem rozptýleného svetla vychádzajúceho zboku dopadá cez tento otvor aj priame svetlo. Svietidlo možno umiestniť najmä nad jedálenský stôl alebo kuchynskú linku, ale aj do predsiene. Je vhodný aj na použitie v hotelierstve. Prandina je značka pre všetkých, ktorí si zakladajú na odolnom a nadčasovom dizajne, ale aj pre tých, ktorí radi kombinujú rôzne štýly nábytku. Značka pochádza z Talianska, kde sa sklenené tienidlá stále vyrábajú podľa tradičných remeselných postupov.

Zľavnený tovar Prandina Santachiara S5 závesné svetlo od výrobcu Prandina jednoducho nájdete v súčasnosti so zľavou! Práve teraz za 779,90 EUR.