BEGA 33055 nástenné LED svetlo 3000K grafit 32 cm

LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a... viac informácií »
BEGA 33055 nástenné LED svetlo 3000K grafit 32 cm
Značka: BEGA
360 EUR
Overiť dostupnosť »
LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a...

LED zapustené nástenné svietidlo s asymetrickým rozložením svetla Toto LED zapustené nástenné svetlo je vyrobené z hliníka a nehrdzavejúcej ocele a má nenápadnú farbu. Je zabudovaný do steny a splýva s fasádou. Po šírke svietidla je zárez, ktorý je zapracovaný ako trojuholník a do istej miery skrytý obsahuje teplé biele vyžarujúce LED diódy. Tvar zaisťuje asymetrické rozloženie svetla, pričom svetelný lúč smeruje presne tam, kde je to potrebné. Taktiež sa vyhýba oslneniu, ktoré je v tme veľmi dôležité. Zapustené svietidlo je možné použiť vonku na schodoch, chodníkoch, fasádach domu alebo dokonca pri vstupoch a je na to ideálne vybavené vďaka IP65. Je vhodný aj na priechodné vedenie a najmä v kombinácii s inými kópiami zaisťuje bezpečné osvetlenie v noci a spoľahlivú orientáciu.

Tento unikátny tovar BEGA 33055 nástenné LED svetlo 3000K grafit 32 cm originál od značky BEGA pohodlne získate teraz v ponuke za výpredajovú cenu. Stojí teraz u nás 360 EUR.